מספר מודעה
62131
שם בעל חיים
לוקו
סוג
כלב
גזע
מעורב
מין
זכר
גיל
3 שנים
גודל
בינוני
צבע
חום
מתאים ל
לספורטאים, לדירה, לבית עם חצר
אזור
מרכז
עמותה
השירות הווטרינרי העירוני רמלה - רמלה אוהבת חיות
אם אתם מחפשים מישהו שיחמם לכם את הלב- אתם צריכים להכיר את לוקו❤️ לוקו הוא פיטבול מקסים בן כ- 3.5 שנים שחולץ מחיים שהם לא חיים. כשרק הגיע אלינו הוא פחד מרצועות, טיולים ומכל תנועה שלנו לכיוונו. הימים עברו, הוא קיבל אהבה וביטחון ועכשיו מחפש משפחה שתמשיך לעבוד איתו ולאהוב אותו. בית שיראה לו שלא כל בני האדם רעים..😔 לוקו המתוק זקוק לבעלים עם ניסיון שידעו להציב לו גבולות. הוא צריך להיות ילד יחיד בבית.. ימסר מחוסן,מסורס ומשובב בתשלום סל אימוץ🙏🏼
animal
פרטי העמותה המוסרת
organization
על מנת לאמץ את הכלב פנו ל
השירות הווטרינרי העירוני רמלה - רמלה אוהבת חיות
ברוכים הבאים לעמוד של השירות הווטרינרי העירוני ברמלה (בפייסבוק - רמלה אוהבת חיות). בכל שנה אנו פועלים להצלת מאות בעלי חיים בעיר ומסירתם לבתים מאמצים. כל אחד מהכלבים שלנו נבדק ע"י רופא וטרינר ומקבל טיפולים רפואיים בעת הצורך, הכלבים מחוסנים בחיסוני משושה וכלבת ובעלי שבב אלקטרוני. אנחנו יודעים שאימוץ כלב הוא תהליך מרגש אך עשוי להיות מלווה בקשיי הסתגלות ולכן אנו מלווים את התהליך בייעוץ טלפוני של מתאמת האימוצים והמאלף שלנו. תאמצו חבר על 4 ותזכו לאהבה מובטחת (-:
כתובת
שמשון הגיבור 15, רמלה. בוויז - השירות הווטרינרי העירוני רמלה (נמצא באגף החינוך של העירייה, צמוד לאצטדיון הכדורגל העירוני וקניון עזריאלי)
טלפון
לחץ להצגת המספר
אתר אינטרנט
אימייל
עמוד פייסבוק