מספר מודעה
62698
שם בעל חיים
לונה
סוג
כלב
גזע
אחר, מעורב
מין
נקבה
גיל
8 שנים
גודל
בינוני
צבע
מעורב
מתאים ל
לספורטאים, לדירה, לבית עם חצר
אזור
מרכז
עמותה
הזדמנות שנייה
כלבה מדהימה מחפשת משפחה אוהבת חדשה🐕🦴 זו לונה, בת 8, לבדרורית מעורבת עם כנעני (עם נגיעות של סלוקי כנראה). מחונכת לצרכים, מחוסנת, מעוקרת ובלי בעיות בריאותיות מיוחדות (אוכלת הכל😅). חברותית מאוד ומסתדרת מעולה עם אנשים, ילדים ותינוקות (הם בגובה המושלם לליקוק פנים יסודי כמו שהיא אוהבת + מנקה כל אוכל שהם יפילו על הרצפה בזמן הטעימות). אוהבת טיולים ולשחק עם כלבים אחרים. יש לה קצת אופי לפעמים כשפוגשת נקבות אחרות, אבל בגינת כלבים היא מסתדרת מעולה. היא מלאת אנרגיה, למרות שהיא כבר לא גורה, ובטיולים בטבע היא פשוט זורחת:) ובנימה אישית, היא באמת הכלבה הכי מהממת שיש, ונבונה ומלאה באהבה. בצער רב מאוד אני נאלץ למסור אותה בעקבות שינוי באורח החיים שלא מאפשר לי לתת לה את מה שהיא צריכה ומגיע לה ואני מחפש את הבית/המשפחה שיוכלו לעשות זאת במקומי ולהנות מהקסם הזה. אני מאזור השרון, אבל יכול להביא אותה במקרה הצורך. ליצירת קשר: תומר 052-5460494
animal
פרטי העמותה המוסרת
organization
על מנת לאמץ את הכלב פנו ל
הזדמנות שנייה
"הזדמנות שניה" הוקמה במטרה לתת מענה לכל הכלבים והחתולים שלא ניתנה להם ההזדמנות הראשונה הראויה...הבית האומן הוקם עם השנים וללא תיכנון מראש כדי לספק טיפולים רפואיים, קורת גג זמנית, עיקורים/סירוסים ומציאת בתים. להפחתת הנזק והטראומה שכבר קיימים אצל חלק מהכלבים, הבית האומן יושב באיזור מבודד של שדות והפרדסים, כדי למנוע את התחושה הקשה של הכלובים והבטון שקיימת בשאר המקומות. הסביבה הבטוחה, ותפיסת המקום גורמים לכלבים להסתדר אחד עם השני, ורוב שעות היום להסתובב חופשי יחד עם החתולים, מה שיוצר סביבה רגועה ובטוחה לשני הצדדים ומקל על חינוך הכלבים. המקום הוא פועלה של אישה אחת, אדלה,  מקימת "ספיי ישראל". עמותה שמעודדת סירוסים ועיקורים בהסברה, חינוך בביה"ס, מרפאות,קו חם, ומרפאה ניידת.אדלה זקוקה לעזרכתם בתרומות, מתנדבים, בתים אומנים ומאמצים. עיקורים וסירוסים מתבצעים בירושלים, רחובות ובאר שבע. אימוץ כלבים וחתולים בת"א ורחובות.
כתובת
לתרומות: בנק דיסקונט, כיכר רבין סניף 085 מס' חשבון 554669 אנו רשומים תחת השם ספיי ישראל. נשמח אם תודיעו לנו לאחר התרומה, לצורך מעקב.
טלפון
לחץ להצגת המספר
אתר אינטרנט
אימייל
עמוד פייסבוק