מספר מודעה
62875
שם בעל חיים
ג'יפסי
סוג
חתול
מין
נקבה
גיל
6 שנים
צבע
מעורב
אזור
מרכז
עמותה
הזדמנות שנייה
לצערנו - מחפשים בית חם לג'יפסי היפייפיה בת ה6. חתולה שובבה, מאוד אוהבת לשחק, להתלטף ולהכנס לכל קופסא/שקית חדשים בבית. לפרטים - אניה - ‏ 54-784-5177‬‏0
animal
פרטי העמותה המוסרת
organization
על מנת לאמץ את הכלב פנו ל
הזדמנות שנייה
"הזדמנות שניה" הוקמה במטרה לתת מענה לכל הכלבים והחתולים שלא ניתנה להם ההזדמנות הראשונה הראויה...הבית האומן הוקם עם השנים וללא תיכנון מראש כדי לספק טיפולים רפואיים, קורת גג זמנית, עיקורים/סירוסים ומציאת בתים. להפחתת הנזק והטראומה שכבר קיימים אצל חלק מהכלבים, הבית האומן יושב באיזור מבודד של שדות והפרדסים, כדי למנוע את התחושה הקשה של הכלובים והבטון שקיימת בשאר המקומות. הסביבה הבטוחה, ותפיסת המקום גורמים לכלבים להסתדר אחד עם השני, ורוב שעות היום להסתובב חופשי יחד עם החתולים, מה שיוצר סביבה רגועה ובטוחה לשני הצדדים ומקל על חינוך הכלבים. המקום הוא פועלה של אישה אחת, אדלה,  מקימת "ספיי ישראל". עמותה שמעודדת סירוסים ועיקורים בהסברה, חינוך בביה"ס, מרפאות,קו חם, ומרפאה ניידת.אדלה זקוקה לעזרכתם בתרומות, מתנדבים, בתים אומנים ומאמצים. עיקורים וסירוסים מתבצעים בירושלים, רחובות ובאר שבע. אימוץ כלבים וחתולים בת"א ורחובות.
כתובת
לתרומות: בנק דיסקונט, כיכר רבין סניף 085 מס' חשבון 554669 אנו רשומים תחת השם ספיי ישראל. נשמח אם תודיעו לנו לאחר התרומה, לצורך מעקב.
טלפון
לחץ להצגת המספר
אתר אינטרנט
אימייל
עמוד פייסבוק