מספר מודעה
62908
שם בעל חיים
בלאנקו
סוג
כלב
גזע
מעורב, לברדור
מין
זכר
גיל
3 שנים
גודל
גדול
צבע
לבן
מתאים ל
לילדים, למבוגרים, לספורטאים, לדירה, לבית עם חצר, גר עם חתול
אזור
מרכז
עמותה
השירות הווטרינרי העירוני רמלה - רמלה אוהבת חיות
הסיפור של בלאנקו❤️ הוא עבר שיקום ארוך שבסופו - המטרה היא למצוא לו משפחה שתמשיך את התהליך שאנחנו התחלנו איתו. בלאנקו המתוק היה כלב בר שמאוד חשש מבני אדם. בכל הזדמנות הוא ניסה להתחבא מאנשים, והסתובב בשטחים ברחבי העיר. ניסינו להתחבב עליו ולהביא אותו לכלביה מספר פעמים, אבל תמיד החשש ניצח והוא ברח. באחת הפעמים קיבלנו דיווח שהוא נצפה בקרבת כביש מהיר וכמעט נדרס, ובלי לחשוב פעמיים יצאנו לכיונו... הוא הגיע אלינו, לשירות הוטרינרי לקבלת טיפול רפואי ושיקום נפשי, וזה עבד💖 היום בלאנקו נהנה מיחס ומאהבה, ומאוד אוהב אנשים ויחס. הוא מסתדר מעולה עם כלבים אחרים, ומתעלם מחתולי רחוב. הדבר היחיד שהוא זקוק לו עכשיו זה משפחה אוהבת... מעוניינים לאמץ את בלאנקו? צרו קשר 0542366563
animal
פרטי העמותה המוסרת
organization
על מנת לאמץ את הכלב פנו ל
השירות הווטרינרי העירוני רמלה - רמלה אוהבת חיות
ברוכים הבאים לעמוד של השירות הווטרינרי העירוני ברמלה (בפייסבוק - רמלה אוהבת חיות). בכל שנה אנו פועלים להצלת מאות בעלי חיים בעיר ומסירתם לבתים מאמצים. כל אחד מהכלבים שלנו נבדק ע"י רופא וטרינר ומקבל טיפולים רפואיים בעת הצורך, הכלבים מחוסנים בחיסוני משושה וכלבת ובעלי שבב אלקטרוני. אנחנו יודעים שאימוץ כלב הוא תהליך מרגש אך עשוי להיות מלווה בקשיי הסתגלות ולכן אנו מלווים את התהליך בייעוץ טלפוני של מתאמת האימוצים והמאלף שלנו. תאמצו חבר על 4 ותזכו לאהבה מובטחת (-:
כתובת
שמשון הגיבור 15, רמלה. בוויז - השירות הווטרינרי העירוני רמלה (נמצא באגף החינוך של העירייה, צמוד לאצטדיון הכדורגל העירוני וקניון עזריאלי)
טלפון
לחץ להצגת המספר
אתר אינטרנט
אימייל
עמוד פייסבוק