מספר מודעה
62911
שם בעל חיים
אלפי
סוג
כלב
גזע
רועה בלגי, מעורב, מלינואה
מין
זכר
גיל
8 חודשים
גודל
בינוני
צבע
חום-שחור
מתאים ל
לילדים, למבוגרים, לספורטאים, לדירה, לבית עם חצר
אזור
מרכז
עמותה
השירות הווטרינרי העירוני רמלה - רמלה אוהבת חיות
את אלפי המתוק מצאנו לגמרי במקרה משוטט בצומת עמוסה ביום קר וגשום. הקטנצ'יק רק חיפש מקום בטוח וכמעט נדרס😔 הוא הגיע אלינו חלש,רזה בצורה קיצונית ועם המון צלקות שמכסות את גופו. למרות שהוא פחד הוא התמסר מהשניה הראשונה ונתן לנו לטפל בו נפשית ופיזית. הוא גורון מתבגר,שובב וסקרן שרוצה לגלות את העולם. אלפי זקוק לבית שימשיך את תהליך החינוך והחשיפה שלו ויאהב אותו בדיוק כמו שאנחנו אוהבים🩷 אצלנו בשירות הוטרינרי מצילים חיים בכל יום! הוא שרד תופת,והוא מחכה לכם🙏🏼
animal
פרטי העמותה המוסרת
organization
על מנת לאמץ את הכלב פנו ל
השירות הווטרינרי העירוני רמלה - רמלה אוהבת חיות
ברוכים הבאים לעמוד של השירות הווטרינרי העירוני ברמלה (בפייסבוק - רמלה אוהבת חיות). בכל שנה אנו פועלים להצלת מאות בעלי חיים בעיר ומסירתם לבתים מאמצים. כל אחד מהכלבים שלנו נבדק ע"י רופא וטרינר ומקבל טיפולים רפואיים בעת הצורך, הכלבים מחוסנים בחיסוני משושה וכלבת ובעלי שבב אלקטרוני. אנחנו יודעים שאימוץ כלב הוא תהליך מרגש אך עשוי להיות מלווה בקשיי הסתגלות ולכן אנו מלווים את התהליך בייעוץ טלפוני של מתאמת האימוצים והמאלף שלנו. תאמצו חבר על 4 ותזכו לאהבה מובטחת (-:
כתובת
שמשון הגיבור 15, רמלה. בוויז - השירות הווטרינרי העירוני רמלה (נמצא באגף החינוך של העירייה, צמוד לאצטדיון הכדורגל העירוני וקניון עזריאלי)
טלפון
לחץ להצגת המספר
אתר אינטרנט
אימייל
עמוד פייסבוק