מספר מודעה
63357
שם בעל חיים
לולה
סוג
כלב
גזע
כנעני, מעורב, באסט האונד
מין
נקבה
גיל
2 שנים
גודל
בינוני
צבע
חום-לבן
מתאים ל
למבוגרים, לספורטאים, לדירה, לבית עם חצר, גר עם חתול
אזור
מרכז
עמותה
השירות הווטרינרי העירוני רמלה - רמלה אוהבת חיות
לולה העבירה ימים ולילות ברחוב. היא מצאה נחמה במבנה נטוש שבסופו של דבר - הפך להיות ביתה. כמובן שהוצאנו אותה משם🙏🏼 לולה היתה לחוצה ומפוחדת..אבל לא ויתרנו. הקטנטנה הועברה לאומנה מקסימה בשביל לנוח ולהתחזק 💪🏽 לולה מעורבת בכל טוב, בינונית בגודלה ובת כשנה וחצי. בעקבות המלחמה ובשילוב החיים שעברה - היא קצת חששנית. לולה זקוקה למשפחה עם ניסיון שלא תוותר עליה, כי היא רק צריכה שיתנו לה הזדמנות💕 היא מעוקרת, מחוסנת ומשובבת ותמסר לבית ללא ילדים קטנים תמורת סל אימוץ 😇
animal
פרטי העמותה המוסרת
organization
על מנת לאמץ את הכלב פנו ל
השירות הווטרינרי העירוני רמלה - רמלה אוהבת חיות
ברוכים הבאים לעמוד של השירות הווטרינרי העירוני ברמלה (בפייסבוק - רמלה אוהבת חיות). בכל שנה אנו פועלים להצלת מאות בעלי חיים בעיר ומסירתם לבתים מאמצים. כל אחד מהכלבים שלנו נבדק ע"י רופא וטרינר ומקבל טיפולים רפואיים בעת הצורך, הכלבים מחוסנים בחיסוני משושה וכלבת ובעלי שבב אלקטרוני. אנחנו יודעים שאימוץ כלב הוא תהליך מרגש אך עשוי להיות מלווה בקשיי הסתגלות ולכן אנו מלווים את התהליך בייעוץ טלפוני של מתאמת האימוצים והמאלף שלנו. תאמצו חבר על 4 ותזכו לאהבה מובטחת (-:
כתובת
שמשון הגיבור 15, רמלה. בוויז - השירות הווטרינרי העירוני רמלה (נמצא באגף החינוך של העירייה, צמוד לאצטדיון הכדורגל העירוני וקניון עזריאלי)
טלפון
לחץ להצגת המספר
אתר אינטרנט
אימייל
עמוד פייסבוק